42b09444333d44024df146c3e439463ba5cbf382

 

 

Szanowni Państwo


 

Zakupy online są teraz najsłuszniejszym, a nawet jedynym wyborem.

W obecnej sytuacji rodzą one jednak wiele pytań i obaw.

Poniżej rozwiewamy Państwa wątpliwości i odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Państwa pytania dotyczące zamówień online w naszym sklepie!

W trosce o naszych pracowników a także Państwa zdrowie oraz stosując się do prośby Pana Premiera Mateusza Morawieckiego z dniem 16 marca 2020r. część naszej firmy przechodzi w tryb pracy zdalnej.

Jesteśmy przygotowani do tego typu działań i zapewniamy wszystkich naszych Klientów , że ich przesyłki i sprawy będą regulowane na bieżąco.

Pracownicy magazynu po przeszkoleniu o zachowaniu szczególnych środków ostrożności i higieny pracy pozostają na stanowiskach realizując Państwa zamówienia.

 

 

 

Odbiór osobisty

W OBECNEJ SYTUACJI NIE JEST TO MOŻLIWE

covid19.jpg

TAK DZIAŁAMY ABY ZAPEWNIĆ PAŃSTWU NAJWYŻSZY STOPIEŃ BEZPIECZEŃSTWA.

 

W tym trudnym dla nas wszystkim okresie, nasza firma na bieżąco realizuje wysyłki wszystkich zamówień.

W związku ze stanem epidemicznym na terenie całej Polski, wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio zabezpieczeni (maseczki, płyny antybakteryjne, rękawiczki). Proces przygotowania towaru do wysyłki podlega rygorystycznym standardom mającym na celu obniżenie jakiegokolwiek ryzyka. Pakowanie Państwa zakupionych towarów odbywa się w specjalnie wydzielonych strefach, przez w pełni zabezpieczony zespół. Wszystkie powierzchnie oraz elementy niezbędne podczas codziennego procesu realizacji zamówienia podlegają trzykrotnemu odkażaniu w ciągu doby. Dodatkowo firma wydzieliła specjalną strefe buforową, w której w odpowiednio sterylnych warunkach paczki odbierane są w sposób bezkontaktowy przez firmy kurierskie. W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników zrezygnowaliśmy z możliwości odbiorów osobistych towarów zakupionych w naszym sklepie.