ASUS RT-N12+ N300 WIFI SSID 4XLAN 300Mbs

ASUS
ASUS RT-N12+
NIE
0
Nowy produkt
4716659866503

ROUTER ASUS RT-N12+ N300

65,00 zł


Koszty wysyłki

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie 

 

ASUS RT-N12+ WIRELESS N300

Router/AP/rozszerzacz zasięgu 3-w-1 dla dużych środowisk
 
3 tryby w 1 urządzeniu - bezprzewodowy router/AP/rozszerzacz zasięgu


Dwie zewnętrzne anteny 5dBi zapewniają silniejsze, szersze pokrycie sygnałem
 
ASUS RT-N12+ to bezprzewodowy router 300Mbps N z możliwością przewodowego i bezprzewodowego łączenia z siecią, opracowany specjalnie dla małych firm i biur prowadzonych w domach.

Dzięki technologii 2T2R MIMO i dwóm zewnętrznym antenom 5dBi, router RT-N12+ zapewnia zwiększone pokrycie sygnałem, dzięki czemu doskonale nadaje się do strumieniowania filmów HD,

rozmawiania przez protokół VoIP i grania przez Internet.

Dzięki unikatowej funkcji Quick Internet Setup (szybka konfiguracja Internetu) i graficznemu interfejsowi użytkownika, RT-N12+ jest łatwy w instalacji i obsłudze nawet dla nowicjuszy!

  

 Wzmocniona siła sygnału i szersze pokrycie sygnałem dla dużych domów mieszkalnych i biur dzięki zewnętrznym antenom 5dBi.

Design urządzenia doskonale nadaje się również do zastosowania w budynkach z urządzeniami klienckimi umieszczonymi na różnych piętrach.

    


Równoległe tworzenie kilku sieci umożliwia elastyczną kontrolę dostępu, nadawanie różnych priorytetów członkom zespołu i gościom i nie wymaga dzielenia się hasłami.

Dzięki temu możliwa jest stała łączność, a ryzyko nieuprawnionego dostępu zostaje zminimalizowane.

Tryb uniwersalnego wzmacniacza sygnału rozszerza zasięg Wi-Fi każdego standardowego routera bezprzewodowego, zachowując płynną i szybką łączność nawet w budynkach wielopiętrowych.

Opis

Produkty powiązane

Napisz swoją opinię

MONITOR LG 24MP59G IPS FHD

Napisz swoją opinię