KAMERA INSPEKCYJNA NITEO TOOLS EC-1 USB OTG

inny
NITEO TOOLS EC-1
NIE
0
Nowy produkt

NITEO TOOLS EC-1 OTG USB

50,00 zł


Koszty wysyłki

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


NITEO TOOLS EC-1 OTG USB

Smartfon nie stanowi części zestawu.

Kamera inspekcyjna EC-1 marki Niteo Tools to wielofunkcyjne, poręczne urządzenie zapewniające bezpośredni podgląd obrazu rejestrowanego obiektywem kamery umieszczonej na długim, wodoodpornym ramieniu.


Jest on wyświetlany na ekranie podłączonego do kamery smartfona lub komputera. Produkt ułatwia pracę wszystkim majsterkowiczom i osobom, które szukają prostego rozwiązania, aby dostać się do różnego rodzaju zakamarków. Jego walory docenią osoby chcące sprawdzić konstrukcję elementów maszyn, układów kanalizacyjnych i innych instalacji.


Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się również w domu jako pomoc w odnalezieniu zgubionych rzeczy: kolczyków, kluczy lub innych drobiazgów. Specjalna konstrukcja kamery o średnicy 8 mm zamontowanej na końcu metalowego, giętkiego przewodu o długości 79 centymetrów oraz możliwość obsługi jedną ręką znacznie ułatwiają pracę.

Obiektyw Kamery inspekcyjnej EC-1 Niteo Tools zapewnia szeroki kąt widzenia – 67 stopni, co pozwala na jednorazowe ujęcie większej przestrzeni oraz szybką lokalizację usterki, czy drobiazgu.


Urządzenie jest wodoodporne i pyłoszczelne co potwierdza certyfikat IP67. W efekcie kamera świetnie sprawdza się w wymagających warunkach pracy, a wszelkie zabrudzenia można usunąć pod bieżącą wodą.


Połączenie kamery ze smartfonem umożliwia dedykowana aplikacja. Można ją także pobrać z Google Play. Urządzenie jest kompatybilne z modelami smartfonów z systemem operacyjnym Android 4.4 lub wyższym, wyposażonymi w gniazda microUSB, OTG lub UVC.

 

Pasuje do smartfonów o szerokości do 69 mm (maks. 5’’). Za pomocą typowego przewodu USB – microUSB, kamerę można również podłączyć do komputerów z systemem Windows (rozpoznawana jest jako kamera USB).

Opis

Produkty powiązane

Napisz swoją opinię

PISTOLET AGREGAT MALARSKI NITEO TOOLS HVLP

Napisz swoją opinię